Kilka słów o naszym kantorze

Jesteśmy firmą działającą na rynku walutowym nieprzerwanie od roku 1989. Do chwili obecnej przeprowadziliśmy ponad 4 miliony transakcji walutowych. Mieścimy się we Wrocławiu na ulicy Świdnickiej.

W związku z rosnącymi wymogami zwracamy się w stronę nowych technologii umożliwiających dostosowanie rynku walutowego do gospodarczych wyzwań XXI wieku. Udostępnienie internetowego serwisu centnet.pl ma pozwolić naszym klientom na rozszerzenie sposobów realizacji transakcji wymiany walut.

Wypracowane przez lata standardy zamierzamy wdrożyć w nowo powstałym serwisie. Nowoczesne technologie pozwolą na utrzymanie i rozwijanie wymagań w celu lepszej realizacji potrzeb klientów. Mamy tu na myśli zarówno oszczędność czasu, pieniędzy oraz kwestię bezpieczeństwa obrotu. Wymiana walut staje się prostą czynnością nieabsorbującą zbytnio uwagi klienta. Nie bez znaczenia jest też kwestia eliminacji wszelkich oszustw i fałszerstw związanych z obrotem gotówkowym.

Z myślą o bezpieczeństwie transakcji zapewniamy standardy GIODO dotyczące przechowywania danych osobowych, jak również najwyższy certyfikat bezpieczeństwa witryny EV SSL (zielony pasek w adresie strony).

W naszym serwisie internetowym centnet.pl gwarantujemy bezpieczne transakcje bez wychodzenia z domu, jasne zasady i atrakcyjne kursy wymiany walut.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Obsługujemy następujące banki w Polsce

Transakcje w poniższych bankach wykonywane są w czasie pracy kantoru natychmiast i bezpłatnie.
Z innymi bankami mogą być opóźnione i obciążone kosztami o których informujemy przed transakcją.

  1. Bank Pekao
  2. PKO BP
  3. BZ WBK
  4. Alior Bank